2.El Eşyalarınız Alınır

  • Home
  • /
  • 2.El Eşyalarınız Alınır

2.El Eşyalarınız Alınır

İstanbulun Her Bölgesinden 2.El Spot Beyaz Eşyalarınızı İkinci El Spot Mobilyalarınızı Kullanılmış Ofis Büro Mobilyalarınızı Eski Antika El Dokuma Halı Kilimlerinizi Antikalarınızı. Kısaca Satmayı Düşündüğünüz Bütün Eşyalarınızı Yerinizden Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz.

ikincielesyaalanyer.org olarak İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz.

2.El Eşyalar Alınır

Eskiden ikinci el kullanılmış eski ev eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. İkinci el eşya alan yerler yada bildiğimiz adıyla ikinci el spot eşya alan yerler size yardımcı olmak için burada. Değiştirmek istediğiniz yada ne yapacağınızı bilmediğiniz eşyalarınızı almak için buradayız.

İkinci el eşyada ödenen fiyat ürünün gerçek fiyatının çok çok altında olduğu için ikinci el eşyalar tercih edilir. İkinci el piyasası aracılığıyla hem mal geri dönüşüm hem de yeni malların üretiminde ülke kaynakların kullanımı azalır. Bu ikinci el alışverişinden çevresel zararlardan korunuruz. Bu yüzden biz ikinci el eşya alım satım yapıyoruz. İkinci el eşya alıp satıp ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Hem sizin maddi açıdan rahatlığınız hem de çevreye olan sorumluluğumuzu yerine getirebileceğimiz bir seçenektir ayrıca ikinci eşya alınan yerler.

2.El Eşya Alanlar

 

About tmadmin Post

tmadmin - Pazartesi, 11 Mart 2013 12:35 Comment Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>