Antika Alanlar

  • Home
  • /
  • Antika Alanlar

Antika Alanlar

Antika Alanlar

İstanbulun Her Bölgesinden 2.El Spot Beyaz Eşyalarınızı İkinci El Spot Mobilyalarınızı Kullanılmış Ofis Büro Mobilyalarınızı Eski Antika El Dokuma Halı Kilimlerinizi Antikalarınızı. Kısaca Satmayı Düşündüğünüz Bütün Eşyalarınızı Yerinizden Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz.
Arayın gelelim, alım-satım yapalım.

 İstanbul’un her semtinden size bir telefon kadar uzağız.
2. el denilince spot eşya akla düşünülmemelidir; Çünkü ikinci el zaten adı üstünde kullanılmış veya az kullanılmış eşyalardır, spot eşya ise hiç kullanılmamış bir eşya demektir. İkinci el eşya kısaca belli bir dönem kullanılmış, eskimiş ve/veya değiştirildikten sonra elde kalan ürünlerdir. Spot eşya hiç kullanılmamış genelde yukarıda da bahsettiğim gibi bayiler tarafından alınmış eşyalar bütünüdür.

Bizler aldığımı bu ikinci el eşyaları güzel bir şekilde kuaför işleminden geçirip temizleyerek mağazamızda satışa sunuyoruz, bu sebeble sizlerde çok güzel temiz ve uygun rakamlarda ikinci el eşya sahibi olabiliyorsunuz.

Ne yazık ki bunu bir çoğumuz bilmiyoruz. Hatta bu meslekte emek veren arkadaşlarımız bile sitelerinde ayırt etmeden ikinci el eşya ve spot eşyayı aynı şey olarak ifade etmekteler, bu ne kadar üzücü olsada aslında bu işlem böyle değildir.

ikinci el eşya alanlar ataşehir, spot eşya alanlar kartal, 2.el eşya alanlar beylikdüzü

About tmadmin Post

tmadmin - Cuma, 08 Mart 2013 3:57 Comment Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>