Ev ve Ofis Eşyaları Alınır

  • Home
  • /
  • Ev ve Ofis Eşyaları Alınır

Ev ve Ofis Eşyaları Alınır

Ev ve Ofis Eşyaları Alınır

Alım ve satımını yapmış olduğumuz ürünler eski ve kullanılmış yani ikinci el diye tabir edilen ofis ve büro mobilyalarını

İstanbul’un bütün bölgelerinden yukarıda adı geçen eşyalarınızı değerinde ve beklediğiniz hak ettiğiniz değer üzerinden değerlendiriyoruz.

Firmamız 20 Yıldır siz müşterilerimize hizmet vermekte olup sizlerin memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu günlere de kadar gelebilmemizi sizlerin bize duymuş olduğunuz güvene borçluyuz.

2. el eşyalarınıza gereken değeri vermek için buradayız.

Firmamız siz müşterilerimizi mahçup etmemek adına herşeyi yapmakta bir telefonla kapınıza kadar gelip ürünleri kapınızda almakta ve değerini nakit olarak vermektedir.

İstanbul’un her ilçe ve semtinden ikinci el eşyalarınızı adresinizden alıyoruz.

Ev ve Ofis Eşyaları Alınır

İhtiyacınız olan her türlü ofis masa, sandalye, dosya dolapları, sehpalar, müdür masaları, müdür koltukları, toplantı masa ve sandalyeleri, büro misafir takımları notebooklar, desktoplar, laptoplar ve tabletler en uygun fiyattan sizlere sunulur.

Ayrıca ofisinizi yenilemek istiyor ama şuan ki malzemelerinizi ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için en uygun fiyatlar ile tüm ofis malzemelerinizi alıyoruz.

Yeni ofis kurmak istiyor yada ofisinizi değiştiriyor fakat elinizde ki malzemeleri ne yapacağınızı bilmiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Arayın adresinizden tüm eşyalarınızı en uygun fiyattan alalım.

null

 

About tmadmin Post

tmadmin - Pazartesi, 11 Mart 2013 12:52 Comment Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>