İkinci El Spot Eşyalar

  • Home
  • /
  • İkinci El Spot Eşyalar

İkinci El Spot Eşyalar

Spot Eşya’da öncü firmamız 1993 yılından bu yana siz seçkin ve değerli müşterilerimize İstanbul Küçükyalı’da Spot hizmeti vermektedir.
ikincielesyaalanyer.org Spot eşya konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olmayan ürünleri kapılarından almakta.
İhtiyaç duyduğu eşyalar konusunda en temiz ve güvenilir bir marka olma yolunda gitmektedir.

Mobilya ürünleri günümüzde her evde bulunan ve oldukça kullanılan ve ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer almaktadır. Bu tür konularda ise evlerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan mobilya ürünleri ile beraber iş yerlerinde ve işletmelerde de tercih edilen ve kullanılan mobilya ürünleri de bulunmaktadır. Bahsettiğimiz konularda ise ikinci el mobilya şeklinde de tercih edilebilecek mobilyaları da uygun fiyatlara sahip olmamızda mümkün olabilmektedir.

elektronik eşya alanlar, 2.el elektronik eşya alanlar, ikinci el elektronik eşya alanlar, eski elektronik eşya alanlar,

 
İkinci el büro malzemeleri
 

Ayrıca, spot eşyayı bu şekilde veya çok ufak çizik, defolu eşyalarıda spot eşya olarak litelendirebiliriz; spot eşya almak gerçekten çok karlı bir iştir 5 liralık bir ürünü 3 liraya mal etmek çok kolaydır.
Beyaz eşya ürünleri evlerde her zaman ihtiyaç duyulan ve her evde olması gereken ürünler olarak bilinmektedir. Beyaz eşya ürünleri arasında ise buzdolapları, çamaşır makineler ya da bulaşık makineleri ile beraber fırın gibi ürünlerde bu sektörde üretilen ve en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya modelleri olarak da bilinmektedir. Bahsettiğimiz konularda ise ikinci el beyaz eşya ürünleri ise bu tür ürünlerin satıldığı yerlerde de karşılaşacağımız ürünler arasında da yer almaktadır.

spot eşya alanlar, spot eşya alan yerler, 2.el eşya, 2.el eşya fiyatları, 2.el eşya satan yerler, 2.el eşya alanlar,

 
İkinci el beyaz eşyalar
 

Bir başka şekilde anlatmak gerekirse; Spot eşya; bir markaya bayilik yapan ve yıllık doldurması gereken belli bir kotası olan, kotasını dolduramadığı zaman sıfır eşyaların fabrika çıkış fiyatı ile piyasaya sürülmesiyle ortaya çıkan eşya türüdür. Firma sözleşmesini ve bayiliğini kaybetmemek amacıyla toplu halde, zarar etmeden direk fabrika çıkış fiyatına veya zararına spotçu tüccarlara mal satması sonucu ortaya çıkan ve düşük karla marjı ile peşin çalışılan spot eşya piyasasıdır.

ikinci el eşya, ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alan yerler, spot eşya, spot eşya fiyatları, spot eşya nedir, 2.el eşya alan yerler,

About tmadmin Post

tmadmin - Çarşamba, 10 Nisan 2013 11:56 Comment Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>