Spot Eşya

Spot Eşya

Spot Eşya’da öncü firmamız 1993 yılından bu yana siz seçkin ve değerli müşterilerimize İstanbul Küçükyalı’da Spot hizmeti vermektedir.

ikincielesyaalanyer.org Spot eşya konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olmayan ürünleri kapılarından almakta.

İhtiyaç duyduğu eşyalar konusunda en temiz ve güvenilir bir marka olma yolunda gitmektedir.

 

 

Spot Eşya Nedir ?

Büyük markaların bayileri malları aldığı Fabrikalara satış yapabileceği miktarları yıllık olarak taahhüt ederler. Bu malı satamazlarsa mal alışı yapılan fırmalara imtiyazlarını kaybetmemek için spot ticaret yapan firmalara maliyetine satış yaparak kotalarını doldururlar. Spot ticaret yapan firmalar ise malın maliyet fiyatını düşük aldığı için minimum bir karla satışını yapmaya başlarlar. Mamüller bayilerin sattığı malla aynı garanti ve itina ile müşteriye sunulur. Spot alınan mal kısaca kar marjı düşük, ama garantili güvenceli, servis hizmeti olan mamüldür.
çatalca Spot Eşya eyüp Spot Eşya kadıköy Spot Eşya maltepe Spot Eşya şile Spot Eşya
Madem Aynı Ürün Satılıyor neden fiyat farkları çok fazla?
Anlaşma yapan bayiler yaptıkları fiyat birlik anlaşmasından dolayı belli bir fiyata uymak zorundadırlar. Bunu bozmaları mümkün değildir. Oysa spot mağazaların böyle zorunlukları bulunmamaktadır zaten buna ayırıcak ne zaman ne de imkan vardır.
fatih Spot Eşya kağıthane Spot Eşya pendik Spot Eşya silivri Spot Eşya sultangazi Spot Eşya

 
İstanbulun Her Bölgesinden 2.El Spot Beyaz Eşyalarınızı İkinci El Spot Mobilyalarınızı Kullanılmış Ofis Büro Mobilyalarınızı Eski Antika El Dokuma Halı Kilimlerinizi Antikalarınızı. Kısaca Satmayı Düşündüğünüz Bütün Eşyalarınızı Yerinizden Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz.
ikincielesyaalanyer.org olarak İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz.
Arayın gelelim, alım-satım yapalım. İstanbul’un her semtinden size bir telefon kadar uzağız.
2. el denilince spot eşya akla düşünülmemelidir; Çünkü ikinci el zaten adı üstünde kullanılmış veya az kullanılmış eşyalardır, spot eşya ise hiç kullanılmamış bir eşya demektir.
Ne yazık ki bunu bir çoğumuz bilmiyoruz. Hatta bu meslekte emek veren arkadaşlarımız bile sitelerinde ayırt etmeden ikinci el eşya ve spot eşyayı aynı şey olarak ifade etmekteler, bu ne kadar üzücü olsada aslında bu işlem böyle değildir.
İkinci el eşya kısaca belli bir dönem kullanılmış, eskimiş ve/veya değiştirildikten sonra elde kalan ürünlerdir. Spot eşya hiç kullanılmamış genelde yukarıda da bahsettiğim gibi bayiler tarafından alınmış eşyalar bütünüdür.
Bizler aldığımı bu ikinci el eşyaları güzel bir şekilde kuaför işleminden geçirip temizleyerek mağazamızda satışa sunuyoruz, bu sebeble sizlerde çok güzel temiz ve uygun rakamlarda ikinci el eşya sahibi olabiliyorsunuz.
adalar Spot Eşya gaziosmanpaşa Spot Eşya esenler Spot Eşya beyoğlu Spot Eşya bayrampaşa Spot Eşya

 

İnsanlar her zaman zevklerine önem vermişler ve her alanda zevklerini konuşturmayı bilmişlerdir. Zevk faktörünün en fazla kendini gösterdiği alan ise ev dekorasyonu olmaktadır. Taşınanlar, evlenenler ya da yeni bir ofis ya da iş yeri ortamına geçenler dekorasyonda tercihlerini kendileri yapmakta ve zevklerini kullanmaktadır. Fakat tüm bunların maliyeti fazla olabilmektedir.
Mobilya fiyatlarını düşündüğümüzde bu maliyet anlaşılabilmektedir. Bir salon takımının fiyatı bile bin liralara mal olabilmekteyken bir evin döşenmesinin maliyeti düşününce insanları korkutmaktadır. Bu nedenle insanlar artık ikinci el mobilyalara yönelmişlerdir. İkinci el mobilyalar hem daha uygundur hem de isteklere kolayca cevap verebilmektedir.
İkinci el mobilya dendiğinde insanların aklına hasarlı olup olmadığı gelmektedir. Fakat artık ikinci el mobilyalar da mağazalar tarafından satın alınmadan önce iyi bir bakımdan geçirilmekte ve sıfır mobilya kalitesine getirilmektedir. İkinci el mobilya pazarı artık profesyonelce hizmet vermektedir. En ünlü markaların ikinci el mobilyalarını bile uygun fiyata alabilmekte ve zevkinizi doyurabilmektesiniz. İkinci el mobilyalar sıfır mobilyalardan farksızdır ve sizlere sorun çıkarmaz.
İkinci el mobilyaları cebinizden fazla para çıkarmadan evinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. İşini iyi yapan bir mağazadan aldığınız takdirde ikinci el mobilyaları güven içinde uzun yıllar kullanabilirsiniz.
arnavutköy Spot Eşya bahçelievler Spot Eşya sarıyer Spot Eşya suadiye Spot Eşya ümraniye Spot Eşya
İkinci El Mobilya

Mobilya ürünleri evlerde öncelikli olarak gereksinim duyulan eşyalar arasında da yer almaktadır. Bu tür konularda ise salonlarda bulunan oturma grupları ya da çek yat gibi ürünlerde her evde ihtiyaç duyulan mobilyalar arasında da ilk sırada gelmektedir. Yeni eve çıkan biri iseniz evinize öncelikli olarak bir oturma grubu ya da koltuk ve çekyat gibi ürünlere de ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu tür konuları ise en ucuz maliyetle gidermek isterseniz ikinci el mobilya satan yerlerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Bu tür konularda yeni mobilya grubu alan kişiler ya da evlerindeki oturma grubunu değiştiren kişiler ikinci el mobilya ürünlerini de bu tür mobilyaları alan ve satan yerlere satarak masraflarını biraz olsun azaltabilmektedirler. Bu tür ürünlere ihtiyaç duyan kişiler ister mağazalara uğrayabilir isterse telefondan arayıp gerekli bilgiyi alabilirler. Dilerlerse evlerinin önünden eşyaları alınmaktadır.
Bahsettiğimiz konularda her türlü uygun fiyata ev eşyası bulabilirsiniz. Yeni ev kuran kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu tür ürünler bazı zamanlarda oldukça uygun fiyata da temin edebildikleri ürünlerden de meydana gelebilmektedir. Günümüzde özellikle öğrenciler yeni bir eve çıktıklarında bu tür ürünleri satın alarak en az maliyet ile de mobilya ihtiyaçlarını da kolay bir şekilde de karşılayabilmektedirler.
ataşehir Spot Eşya bakırköy Spot Eşya beykoz Spot Eşya sultanbeyli Spot Eşya üsküdar Spot Eşya
İkinci El Mobilya Satanlar

Mobilya ürünleri günümüzde her evde bulunan ve oldukça kullanılan ve ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer almaktadır. Bu tür konularda ise evlerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan mobilya ürünleri ile beraber iş yerlerinde ve işletmelerde de tercih edilen ve kullanılan mobilya ürünleri de bulunmaktadır. Bahsettiğimiz konularda ise ikinci el mobilya şeklinde de tercih edilebilecek mobilyaları da uygun fiyatlara sahip olmamızda mümkün olabilmektedir.
Bu tür ürünlere ihtiyaç duyan kişiler ise ikinci el eşya alanlar veya satan yerleri ziyaret ederek bu oturma gruplarını veya bir çok mobilyayı da alarak ihtiyaçlarını ucuz yoldan da giderebilmektedirler.
Bahsettiğimiz konularda ise mobilya takımları arasında, yatak odası takımları, yemek odası takımları ya da dolaplar gibi birçok mobilya ürününde temin edebilmektedirler. Yeni ev kuran kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu tür ürünler bazı zamanlarda oldukça uygun fiyata da temin edebildikleri ürünlerden de meydana gelebilmektedir.
Günümüzde binlerce kişi bazı ufak tefek mobilya ürünleri için çok para harcamak istemiyor ve ikinci el mobilya satanlar ile iletişime geçerek işlerini görebilecek bir mobilyayı da oldukça uygun fiyatlara satın alarak da diledikleri yerde de kullanabilmektedirler.
Bir başka şekilde anlatmak gerekirse; Spot eşya; bir markaya bayilik yapan ve yıllık doldurması gereken belli bir kotası olan, kotasını dolduramadığı zaman sıfır eşyaların fabrika çıkış fiyatı ile piyasaya sürülmesiyle ortaya çıkan eşya türüdür. Firma sözleşmesini ve bayiliğini kaybetmemek amacıyla toplu halde, zarar etmeden direk fabrika çıkış fiyatına veya zararına spotçu tüccarlara mal satması sonucu ortaya çıkan ve düşük karla marjı ile peşin çalışılan spot eşya piyasasıdır.
avcılar Spot Eşya başakşehir Spot Eşya beylikdüzü Spot Eşya çekmeköy Spot Eşya zeytinburnu Spot Eşya

 

Ayrıca, spot eşyayı bu şekilde veya çok ufak çizik, defolu eşyalarıda spot eşya olarak litelendirebiliriz; spot eşya almak gerçekten çok karlı bir iştir 5 liralık bir ürünü 3 liraya mal etmek çok kolaydır.
Beyaz eşya ürünleri evlerde her zaman ihtiyaç duyulan ve her evde olması gereken ürünler olarak bilinmektedir. Beyaz eşya ürünleri arasında ise buzdolapları, çamaşır makineler ya da bulaşık makineleri ile beraber fırın gibi ürünlerde bu sektörde üretilen ve en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya modelleri olarak da bilinmektedir. Bahsettiğimiz konularda ise ikinci el beyaz eşya ürünleri ise bu tür ürünlerin satıldığı yerlerde de karşılaşacağımız ürünler arasında da yer almaktadır.
bağcılar Spot Eşya kartal Spot Eşya sancaktepe Spot Eşya şişli Spot Eşya tuzla Spot Eşya

 

Bu tür konularda ise yeni ev kuran kişiler ya da ailelerinden uzak bölgelerde yaşayan ve üniversite okuyan öğrencilerde bu tür yerlerden ikinci el eşya ürünlerini temin ederek evlerinde de kullanabilmektedirler. Bu hem daha kullanışlıdır, hemde daha karlıdır. Bu tür konularda ise çalışır halde bulunan ya da az kullanılmış beyaz eşya ürünleri de günümüzde binlerce kişinin de ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Evlerinde yeni bir çamaşır makinesi ya da olukça yüksek özelliklere sahip buzdolabı veya fırın gibi ürünler alan kişiler eskiden kullandıkları ürünleri de ikinci el eşya alanlar ve satanlar yerlere vererek oradan bir miktar para alabilmektedirler.
Bu tür yerlerdeki ürünler ise acil ihtiyacı olan kişilerin de işlerini görebilmekte ve onlarında uzun yıllar faydalanmasını da sağlayabilmektedirler. Günümüzde her geçen yıl yeni bir beyaz eşya ürünü üretildiği için ikinci el eşya satılına yerlerden de ikinci el beyaz eşya ürünlerini de bulabilmeniz hiç de zor bir konu da değildir. Bu tür ürünler sizlerinde acil ihtiyaçlarını karşılayabilir ve birçok konuda da bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.
beşiktaş Spot Eşya büyükçekmece Spot Eşya esenyurt Spot Eşya güngören Spot Eşya küçükçekmece Spot Eşya

 

ikincielesyaalanyer.org olarak Teşekkür ederiz.

 

About tmadmin Post

tmadmin - Cuma, 08 Mart 2013 4:04 Comment Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>