Tüm İkinci El Eşyalarınız Alınır

  • Home
  • /
  • Tüm İkinci El Eşyalarınız Alınır

Tüm İkinci El Eşyalarınız Alınır

 

Tüm ikinci el eşyalarınız alınır

İstanbulun Her Bölgesinden 2.El Spot Beyaz Eşyalarınızı İkinci El Spot Mobilyalarınızı Kullanılmış Ofis Büro Mobilyalarınızı Eski Antika El Dokuma Halı Kilimlerinizi Antikalarınızı. Kısaca Satmayı Düşündüğünüz Bütün Eşyalarınızı Yerinizden Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz.

ikincielesyaalanyer.org olarak İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz.

Evinize Gerekli Olan Tüm Beyaz Eşya, Mobilya, Yatak Odası, Yemek Odası, Elektrik ve Elektronik ev Eşyalarını Sıfır, İkinci El ve Spot Olarak Satmaktayız.Gelin En uygun fiyatlarla Evinize Gerekli Olan Tüm Ürünleri Alın. Üstelik adresinize teslim.

İkinci El Müdür Takımı bulunur. İkinci El Sekreter Takımı alınır. İkinci EL Masa satılır. İkinci El Patron Koltuğu değerinde alınır. İkinci El Sekreter Koltuğu değerinde satılır. İkinci El Ofis Koltuk Takımı spot eşya. Klasik Yemek Odası 2.el eşya

tüm ikinci el eşyalarınız alınır

Klasik Yatak Odası spot 2.el eşya Klasik Koltuk Takımı

HER TÜRLÜ EV EŞYASI,BEYAZ EŞYA,EV MOBİLYASI,BÜRO MOBİLYASI,ELEKTRONİK EŞYA,YEMEK ODASI,YATAK ODASI,EV GEREÇLERİ,SOBA ÇEŞİTLERİ,2.EL EŞYA,İKİNCİEL EŞYA,ALINIR,SATILIR,TAKAS YAPILIR.

Firmamız Sıfır, İkinci El ve Spot Eşya Alım ve Satımını Yapmaktadır.

Evinizde Satmayı Düşündüğünüz Beyaz Eşya,Mobilya,Yatak Odası,Yemek Odası, Elektrik ve Elektronik Tüm Ev Eşyalarınızı Gelip Adresinizden Değerinde Alalım.

İkinci El Tv Sehpası bulunur. İkinci El Tv Ünitesi spot malzeme. İkinci El Vestiyer Ayakabılık alınır satılır. Antika Koltuk Takımı değerinde alınır. Antika Yemek Odası alınır. Antika Yatak Odası ikinci el alınır. Antika Konsol 2. el alınır. Antika Gümüşlük spot eşya alınır. Antika Madalya/Nişan Antika Tablo bulunur.

Tüm ikinci el eşyalarınız alınır

About tmadmin Post

tmadmin - Pazartesi, 11 Mart 2013 1:03 Comment Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>